Szminka nude na każdy dzień

Tak, znalezienie idealnego odcienia nude jest bardzo trudne. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, jak wiele odcieni istnieje na świecie. Dlatego zawsze powinnaś zacząć od tego, co jest odpowiednie dla Ciebie.

Przefarbowałam włosy na czerwono 2 lata temu i od tego czasu noszę szminki o brzoskwiniowym odcieniu. Ale powinien być bardzo jasny i nie zamieniać się w marchewkowy. A także niezbyt ciepły, aby nie zepsuć koloru zębów.

Dla mnie takim idealnym odcieniem nude stała się Kiss Me More Lip Tattoo marki Flormar 01 - BABE.

Bardzo przyjemnie się go nakłada, ma wygodny aplikator, a paleta jest po prostu pełna pięknych nude.

Mam tylko jedno zastrzeżenie. Szminka nie komponuje się dobrze z innymi produktami. Nie powinno się jej nakładać na balsam do ust ani na inne płynne lub kremowe pomadki. Może się rolować i nierównomiernie rozprowadzać.

Jeśli zastosujesz ją samodzielnie, pomadka będzie trwała przez cały dzień i stanie się doskonałym dodatkiem do codziennego wyglądu. Można bez obaw wypić kawę lub zjeść przekąskę, nie psując makijażu.

Produkty użyte do tego looku

Flormar Kiss Me More Lip Tattoo