FDK

Najseksowniejsze damskie perfumy: Top 5 hitów

Najseksowniejsze damskie perfumy: Top 5 hitów

Jakie więc kobiece zapachy są uważane za najseksowniejsze w oczach mężczyzn?

Perfumy niszowe są oczywiście oznaką wyjątkowości i niebanalności, ale jeśli mówimy o poglądach mężczyzn na zapachy damskie, to prym wiodą te, które brzmią delikatnie, z motywami kwiatowymi i drzewnymi, z odrobiną słodkiej wanilii i zwierzęcym piżmem w bazie. Tak, najpiękniejsze perfumy damskie stawiają na zmysłowość. Powinny mieć w sobie nutę tajemniczości. Niech mężczyzna poczuje Twoją kobiecość, lekką namiętność, zalotność i figlarność. Właśnie dlatego stworzyłam listę 5 zapachów, które według wielu są najseksowniejsze. Pozwól więc, że opowiem Ci o interesujących perfumach damskich. Ranking powstał przy udziale mężczyzn. Zaczynamy.

Ranking najseksowniejszych damskich perfum otwiera właśnie ten zapach. To bajeczna mieszanka najbardziej zmysłowych nut brzoskwini, mandarynki, jaśminu, róży, piżma i drzewa sandałowego. Możesz pomyśleć, że Tous LoveMe jest zbyt wyrazisty, ale gdy tylko nałożysz go na skórę, natychmiast zdasz sobie sprawę, że jest to bajecznie brzmiący zapach o niesamowitych nutach, które w pełni podkreślą Twoją kobiecość i delikatność. Jeśli pozwolisz mu pozostać na sobie przez kilka minut, poczujesz jego wielowymiarowość. Mężczyźni odwracają się za każdym razem, gdy widzą kobietę noszącą Tous LoveMe The Silver Parfum. Piękny, nieco dziecinny flakon pozwoli Ci poczuć się jak księżniczka, więc nie krępuj się go przetestować i nosić z przyjemnością.

Te piękne damskie perfumy podbiły serce mojego ukochanego. Wymienił ten zapach jako pierwszy, gdy zapytałam go o najseksowniejsze jego zdaniem damskie perfumy. Kompozycja jest bardzo delikatna, orzeźwiająco kwiatowa i ziołowa. Zapach nie może się znudzić. Kiedy nakładam go na skórę, czuję się jak królowa. Początkowe nuty gorzkiej pomarańczy i zielonej mandarynki wydają się tworzyć cierpki powiew na skórze o bardzo delikatnym orzeźwiającym brzmieniu. Następnie pojawiają się białe kwiaty - indyjska tuberoza i tunezyjskie neroli. Tworzą trawiasto-miodowy aromat, ale nie za słodki, bo cytrusy nadal grają na skórze. Baza to moja ulubiona wanilia burbońska i białe piżmo. Jestem gotowa nosić go w nieskończoność, bo naprawdę mogę wpisać ten zapach na listę najpiękniejszych damskich perfum.

Według statystyk mężczyźni nie przepadają za pudrowymi zapachami, ponieważ są one bardziej vintage, ciężkie i gęste. Ale Narciso Poudrée dla kobiet to naprawdę bardzo zbalansowany zapach. Zawsze zwracam na siebie uwagę, gdy wybieram te perfumy. Być może dlatego, że mają ciekawą kombinację nut, która tworzy pudrową mieszankę z bardzo delikatnym kwiatowo-drzewnym zapachem. Na początku czuć duet róży i jaśminu, potem pojawia się piżmowy odcień, który zwykle dodawany jest do bazy, finał wybrzmiewa wetywerią, białym i czarnym cedrem. Narciso Poudrée to naprawdę najpiękniejsze damskie perfumy z kategorii pudrowych, więc czas je wypróbować :)

Już sama historia powstania tego zapachu zachęca do jego wypróbowania. Gabrielle została wprowadzona na rynek w 2017 roku, a czekaliśmy na nią aż 15 lat. Tyle czasu minęło od powstania linii Chance. Gabrielle to jednak radykalnie inny zapach, bez rozpoznawalnej bazy Chanel, ale białe kwiaty znów zatriumfowały. Kwiat pomarańczy, jaśmin, konwalia i tuberoza są obecne w Gabrielle, wraz z odrobiną ylang-ylang i drzewa sandałowego. Jest nieopisanie piękny, seksowny i zmysłowy. Dla mnie Gabrielle to najpiękniejsze damskie perfumy stworzone przez Chanel, choć linia Chance również zasługuje na uwagę. Ale ten złoty flakon zawiera prawdziwie seksowny eliksir, który sprawia, że chcę się wygrzewać w letnim słońcu. Twój ukochany z pewnością doceni to brzmienie.

La Vie Est Belle En Rose to najpiękniejsze damskie perfumy z serii La Vie Est Belle. Flanker słynnego zapachu jest prezentowany we flakonie, który zyskał bardziej intensywne kolory. Perfumiarze Anne Flipneo i Dominique Ropion stworzyli go na bazie róży, ponieważ ta nuta brzmi seksownie i kobieco w połączeniu z innymi motywami kwiatowymi. Początek zapachu jest interesujący, ze świeżą bergamotką, słodkimi jagodami i różowym pieprzem, a w sercu znajduje się niebanalna mieszanka róży damasceńskiej i róży stulistnej, połączona z delikatniejszymi nutami konwalii i piwonii. Baza to irys, piżmo, paczula i drzewo sandałowe. Czy róża brzmi tu prymitywnie? Wcale nie. Perfumy damskie En Rose pokazują bardzo ciekawe brzmienie tego kwiatu i z pewnością zaskoczą Twojego wybranka.

Niezależnie od tego, jak bardzo jesteśmy niezależne i samowystarczalne, czasami warto porozmawiać o seksownych perfumach damskich. Ranking takich zapachów może pomóc wybrać coś, co zaskoczy i podbije serce mężczyzny. Trzeba przyznać, że gdy innym podobają się Twoje perfumy, zyskujesz jeszcze więcej pewności siebie. Jakie perfumy damskie są dla Ciebie najpiękniejsze? Podziel się tym w komentarzach.