Pistacja

Kosmetyki Flower Knows o niesamowitym designie – Swatch Party

Kosmetyki Flower Knows o niesamowitym designie – Swatch Party

Póki co testuję te kosmetyki i nie mogę jeszcze podać ostatecznych wniosków. Ale mogę podzielić się pierwszymi wrażeniami. Trochę później napiszę szczegółowe recenzje każ

Highlighter to chyba póki co najlepszy produkt. Bardzo ładnie wygląda na twarzy. Nadaje taki efekt mokrego blasku. Ma biały kolor, ale wygląda naturalnie i pięknie. Nie widać pojedynczych drobinek, a na skórze układa się jednolitą, piękną warstwą.

Używałam paletki kilka razy. Cienie mają naprawdę bardzo słabą pigmentację. Nakładają się cienką warstwą, prawie niewidoczną. Błyszczyk, który jest w środku paletki, to po prostu błyski. Jestem bardziej przyzwyczajona do cieni, które nakładają się jednolitą warstwą, są metaliczne i bardzo widoczne na powiekach. Tutaj mamy po prostu delikatne, subtelne błyski. Zobaczymy, co uda mi się wyciągnąć z tej paletki.

Nie powiem, że to coś wyjątkowego, ale ostatnio sięgam tylko po ten błyszczyk. Daje tak delikatny i piękny efekt. Nakłada się cienką, nieważką warstwą. Nadaje ustom dość intensywny połysk, jakby były pokryte lakierem. Do błyszczyka nic się nie klei, nie czuć go na ustach i całkiem nieźle się trzyma. Ma lekki efekt tintu, więc gdy sam błyszczyk znika, na ustach pozostaje bardzo delikatny odcień.