Jane Jane

Test kremu BB. Mój osobisty TOP

Test kremu BB. Mój osobisty TOP
Test kremu BB. Mój osobisty TOP

Missha M Perfect Cover BB Cream EX SPF42/PA+++

Sądząc po recenzjach na TikToku, ten krem BB koreańskiej marki można albo pokochać albo znienawidzić. Ja należę do tej pierwszej grupy. Szczerze mówiąc, przestraszyłam się komentarzy o komedogenności, ale moja skóra trądzikowa w remisji nie ucierpiała, nie pojawiły się żadne wypryski.

Wybrałam odcień 21 i na pierwszy rzut oka jest trochę szary, ale kiedy wchodzi w kontakt ze skórą, tworzy piękny chłodny odcień i ukrywa zaczerwienienia. Myślę, że to z powodu tego szarego odcienia. Ale skóra nie wygląda na zmęczoną.

Konsystencja jest dość lekka, niewyczuwalna, podczas gdy pigmentacja odznacza się intensywnością.Ten krem BB zdołał zakryć sińce pod oczami i wyrównać koloryt.

Krem BB dobrze komponuje się z różem, zarówno kremowym, jak i suchym. Uważam go za jeden z najwygodniejszych na co dzień. Dodatkowym atutem jest to, że krem zawiera wysoki SPF. Oznacza to, że w upały można nałożyć tylko ten kosmetyk i nie obciążać skóry makijażem.

Test kremu BB. Mój osobisty TOP

Idealnie maskuje niedoskonałości. W dotyku przypomina podkład, tylko nie jest tak gęsty. Bardzo podoba mi się design opakowania z przezroczystą końcówką, przez którą widać produkt. Wygląda to całkiem estetycznie.

Krem nie ślizga się, nie spływa z twarzy w ciągu dnia i doskonale spełnia swoją funkcję.

I tutaj będziemy błyszczeć 🥰.

Jest to produkt 4 w 1, który służy jako baza pod makijaż, rozświetlacz, korektor i krem BB. Jest bardzo wygodny w aplikacji i odświeżaniu dzięki wbudowanej gąbeczce. Wszystko, co musisz zrobić, to przekręcić pokrywkę, aby dodać krem.

Marka twierdzi, że gąbka jest antybakteryjna i nie gromadzi patogenów trądzikowych. W razie potrzeby można ją jednak wyczyścić (wypróbowałam to i zadziałało). Bardzo drobne iskierki tworzą piękny efekt rozświetlenia skóry. Jednocześnie produkt dobrze kryje niedoskonałości.

Mam nadzieję, że ten post pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie „jaki krem BB wybrać?”