ANN_DI

Wrażenia z olejku atramentowego Lamel Professional

Wrażenia z olejku atramentowego Lamel Professional

Kupiłam olejek koloryzujący od Lamel i teraz moje usta są zachwycone!

Żadnej lepkości, po prostu przyjemny aromat i komfort.

1. Komfort dla ust: Olejek Lamel Professional sprawia, że ​​usta są delikatne i miękkie, bez lepkości. Kawę możesz bezpiecznie pić bez pozostawiania śladów na filiżance.

2. Aromat, który uwodzi: Lekki, przyjemny aromat sprawia, że ​​olejek ten to prawdziwa przyjemność. Dodaje uroku i świeżości.

3. Idealny odcień: Dzięki uniwersalnemu odcieniowi Twoje usta będą zawsze wyglądać świetnie, niezależnie od rodzaju koloru.

4. Ekonomiczny i wygodny: olej jest zużywany ekonomicznie i ma wysoką stabilność. Miękki aplikator zapewnia łatwą i przyjemną aplikację.

5. Połysk i objętość: Po nałożeniu olejku usta zyskują objętość i piękny połysk, wyglądając po prostu luksusowo!

Wrażenia z olejku atramentowego Lamel Professional
Wrażenia z olejku atramentowego Lamel Professional

Wrażenia:

Olejek koloryzujący od Lamel to dla mnie prawdziwe odkrycie.

Przede wszystkim jest całkowicie nieklejący. Było to miłe zaskoczenie, ponieważ większość tych produktów pozostawia lepkie uczucie, ale nie ten.

Na ustach jest bardzo wygodny, prawie jak balsam, ale z tą zaletą, że nadaje ładny odcień i połysk.

Aromat to osobna historia. Łatwe, dyskretne, przyjemne.

Ogólnie tint olejkowy Lamel Professional to świetny produkt, który sprawia przyjemne wrażenie i sprawia, że ​​usta wyglądają nieskazitelnie. Żadnych negatywnych momentów, tylko czysta przyjemność z użytkowania