ANN_DI

Krem do ust nie tylko dla mam

Krem do ust nie tylko dla mam

Jeśli chodzi o nawilżanie ust, mam na półce nowego ulubieńca – krem ​​Purelan firmy Medela. Tak, to ten sam krem, który rzekomo jest przeznaczony na sutki, ale kto powiedział, że można go używać tylko zgodnie z jego przeznaczeniem?

1. Idealny skład: To cudo zawiera w 100% naturalną lanolinę medyczną. Nie zawiera parabenów, substancji zapachowych ani innych substancji chemicznych. A wszystko po to, aby Twoje usta były miękkie jak brzoskwinia, a nie wysuszone jak Sahara.

2. Nawilżanie: Nałóż - i od razu poczuj, jak Twoje usta stają się bardziej nawilżone i gładkie. Zapomnij o spierzchniętych ustach i ciągłym łuszczeniu się, ten krem ​​działa na 100!

3. Bariera ochronna: Krem tworzy niewidzialną warstwę ochronną, która nie tylko chroni przed działaniem czynników zewnętrznych, ale także nasyca wilgoć od wewnątrz. To jak superbohater w świecie kosmetyków do ust.

Krem do ust nie tylko dla mam

4. Wielofunkcyjność: Można go nakładać nie tylko na usta, ale także pod nos podczas przeziębienia, aby złagodzić podrażnienia. Jeden krem ​​– wiele możliwości zastosowania. Prawie jak szwajcarski scyzoryk, tyle że dla Twojej skóry.

5. Łatwość użycia: Nie ma potrzeby zmywania przed jedzeniem lub snem. Krem jest bezwonny i pozbawiony smaku, co sprawia, że ​​idealnie nadaje się do stosowania w dowolnym miejscu i czasie.

Wrażenie

Purelan od Medeli to naprawdę wybawienie. Wyszłam kupić krem ​​do ust i otrzymałam produkt uniwersalny na każdą okazję. Na razie oceniam przeznaczenie 50/50, ale dla ust ten krem ​​to prawdziwy hit!