Pistacja

Mega nawilżająca odżywka do włosów kręconych Lola From Rio Ela E Carioca

Mega nawilżająca odżywka do włosów kręconych Lola From Rio Ela E Carioca

Niedawno kupiłam sobie kilka produktów tej marki.

Mam kręcone, porowate włosy. Aby włosy błyszczały, a loki były piękne i dobrze uformowane, trzeba mieć dobrą nawilżającą i odżywczą odżywkę.

Zobaczyłam wiele recenzji w internecie na temat produktów tej marki i nie mogłam się powstrzymać.

Opakowanie odżywki jest dość nietypowe i stylowe. Marka od razu wyróżnia się wśród innych słoiczków. Opakowanie jest jasne, z mnóstwem informacji. Moim zdaniem jest trochę przeładowane. Ale sama forma jest dość nietypowa. Jedynym realnym minusem opakowania jest dozownik-kapaczka. Źle się otwiera, źle zamyka, nieporęcznie dozuje produkt.

Sama odżywka ma biały kolor, jest dość tłusta i gęsta. Dobrze się nakłada na włosy. Ma przyjemny, lekko słodkawy owocowy zapach, który bardzo mi się podoba. W stosunku do niewielkiej ilości produktu wystarcza na całe włosy. Dlatego jest dość ekonomiczna. Ta puszka wystarczyła mi na 3 miesiące.

Czeszę włosy tylko pod prysznicem z odżywką. To wystarcza, aby rozplątać wszystkie loki. Ta odżywka pozwala grzebieniowi gładko przesuwać się po włosach i bardzo łatwo rozplątuje nawet najtrudniejsze splątane pasma. Jeśli natrafiam na węzeł, dodaję trochę więcej odżywki, i łatwo się rozplątuje. Odżywka bardzo dobrze nawilża włosy, nadaje im blasku. Włosy wyglądają zdrowo i błyszcząco.

Dzięki dobremu nawilżeniu loki lepiej się formują. Bardzo mi się podoba ten produkt, ale odejmuję punkt za dozownik.

9/10

Mega nawilżająca odżywka do włosów kręconych Lola From Rio Ela E Carioca